- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • "Architektura kariery" - klasa 4b na warsztatach z doradztwa zawodowego

  W ramach nawiązanej niedawno współpracy Topolówki z Centrum Rozwoju Talentów, 5.12.2023 r. uczniowie klasy 4B z wychowawcą p. Hanna Samko uczestniczyli w warsztatach "Architektura kariery", które wpisują się w podstawę programową z doradztwa zawodowego. Dwugodzinne spotkanie w Centrum Rozwoju Talentów przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Prowadzące wykorzystały każdą chwilę na przekazanie najważniejszych wiadomości i porad dotyczących odkrywania talentów i planowania kariery zawodowej. Był czas na dyskuję, prezentacje poszczególnych uczniów, a także na zadania integracyjne w grupach. Bardzo dziękujemy Centrum Rozwoju Talentów i p. Dorocie Piotrowskiej za organizację tego spotkania.

 • Pozrozumienie o współpracy z Centrum Rozwoju Talentów!

  Z radością informujemy, że podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Centrum Rozwoju Talentów!
  Przystąpiliśmy do programu Ambasador Talentów, w ramach którego, pod czujnym okiem pani Doroty Piotrowskiej (doradztwo zawodowe), uczennice i uczniowie będą uczestniczyć w wielu warsztatach i aktywnościach dotyczących ich zainteresowań i wyborów dalszej drogi edukacyjnej czy zawodowej. Poza tym każda i każdy z Was może skorzystać z fachowej pomocy doradców Centrum związanej z rozpoznaniem i budowaniem swoich mocnych stron, wspieraniem rozwoju talentów oraz uczeniem umiejętności, które podnoszą wiarę we własne możliwości.
  Więcej szczegółów o działalności Centrum tu: https://www.centrumtalentow.pl/
 • Klub Żeglarski w Topolówce!

  Pod czujnym okiem instruktora, pana Andrzeja Mroza oraz patronatem Sailing Factory ruszył w Topolówce Klub Żeglarski! Pierwsze zajęcia już za nami, droga do zdobycia patentów otwarta! Morza i oceany czekają, ahoj przygodo! 🌊⛵️⚓️

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

grudzień 2023
powrót do góry