logo_szkoly.png

III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Godziny otwarcia szkoły w okresie urlopowym

Informujemy, że od 20.07.2020 szkoła będzie otwarta w godzinach od 8.00 do 16.00.

KONKURS MŁODZIEZOWEJ RADY MIASTA GDAŃSKA "ŚRODOWISKO TO JEST WSZYSTKO"

Komisja Kultury i Sportu Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska przygotowała dla Was konkurs o nazwie "ŚRODOWISKO TO JEST WSZYSTKO" #GdańskBezPlastiku. Polega on na napisaniu wiersza związanego z ekologią. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace, oraz osoby z wyróżnieniem. Regulamin i zgody na udział w konkursie znajdziecie w załącznikach klikając na tytuł postu. Zachęcamy do udziału!
Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska

Consumer Change Challenge.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Komisję Europejską Consumer Change Challenge.
Co należy zrobić?
Prześlijcie swoje pomysły dotyczące praw konsumentów, które zawrzecie w 60-sekundowym video.
Możecie sprawić, że Wasze pomysły zostaną opracowane przez profesjonalny zespół produkujący filmy dla Komisji Europejskiej, tak aby mogły dotrzeć do jak największej liczby odbiorców! Wybrane filmy zostaną opublikowane na stronach internetowych i mediach społecznościowych Komisji Europejskiej!
Czekam na Wasze pomysły w poniższych tematach:

•      znajomość finansów;

•      ochrona danych osobowych;

•      bezpieczeństwo w Internecie;

•      zrównoważona konsumpcja.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 czerwca 2020 r. Więcej informacji w języku angielskim, znajdziecie na stronie consumerideas.eu<https://consumerideas.eu/

Konkurs fotograficzny! Zapraszamy!

Cześć! Grozi Ci nuda w wakacje? Mamy na to rozwiązanie. Zobacz, ile nadzwyczajnych rzeczy kryje się wokół nas! Czy chcesz podziwiać swoją pracę w murach naszego liceum, a dodatkowo zdobyć „punkty z zachowania” oraz nagrody?

Organizujemy konkurs fotograficzny ,,Nasz zwyczajnie nadzwyczajny świat’’. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów, szczególnie z klas pierwszych. Wystarczy zrobić jedno zdjęcie i przygotować krótką notkę, aby wziąć udział w konkursie! Szczegółowy regulamin znajdziesz poniżej. Zapraszamy!!!

• Zrób zdjęcie.
  • Napisz krótką notkę.
  • Wyślij pracę (formularz zgłoszeniowy i zdjęcie w formacie jpg) na adres: nadzwyczajny.swiat@gmail.com

Zajmie Ci to tylko chwilę, a może przynieść wiele radości!

Oto Topo-foto

Alicja Grzenkowicz