- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

• Uwaga Kandydaci do III LO

Szanowni Kandydaci do Topolówki,
    informujemy, że listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do III LO zostaną opublikowane na stronie szkoły, w zakładce "Rekrutacja" 22.07. o godz.12.00. Informację tę będziecie także mogli zobaczyć na swoich indywidualnych kontach kandydata tego samego dnia.
    ‼️Przypominamy, że koniecznie trzeba potwierdzić wolę nauki w szkole - zapraszamy zakwalifikowanych z oryginałami dokumentów od 23.07 do 30.07 w godzinach od 9.00 do 15.00. Niedostarczenie oryginałów dokumentów oznacza rezygnację z nauki w III LO.
  • Praca sekretariatu w okresie urlopowym

Informujemy, że od 19.07. do 20.08.2021 sekretariat szkolny otwarty jest od godz. 10.00 do 12.00.
    W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@zso13.edu.gdansk.pl
  • Lena Jerz - dwa złote medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

lena-jerz1.jpg
    Z dumą informujemy, że uczennica klasy 2A Lena Jerz bojowo rozpoczęła wakacje! Na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w szermierce zdobyła aż dwa złote medale 🥇🥇 Pierwszy złoty medal Lena wywalczyła w turnieju indywidualnym we florecie kobiet, natomiast drugie złoto w turnieju drużynowym wraz z zawodniczkami z klubu UKS De La Salle Gdańsk.
    Fantastyczne wieści!
    Gratulacje!
    Czas na zasłużony odpoczynek 😎
  • Odbiór świadectw dojrzałości

Uwaga tegoroczni Absolwenci!
    W poniedziałek, 05.07., o godz. 12., zapraszamy na rozdanie świadectw dojrzałości:
    klasa 3A, wych. A. Zawistowska - sala 7
    klasa 3B, wych. M. Głuski - sala 5
    klasa 3C, wych. A. Suchomska-Chabior - sala 17
    klasa 3D, wych. B. Kardasińska - sala 19
    Jeżeli nie jest możliwy odbiór osobisty prosimy świadectwa odbierać w sekretariacie szkoły. Osoba odbierająca musi mieć upoważnienie ze wskazanym numerem dokumentu tożsamości (do okazania).

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.