- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

• Gala wręczenia nagród Wielkiego Maratonu Czytelniczego

11.06.24., nasi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali wręczenia nagród Wielkiego Maratonu Czytelniczego. W gronie Laureatów znaleźli się:
    Jeremiasz Gajewski 2C, Julia Bilińska 3IB, Maria Jasińska 3B, Piotr Kudan 1PIB, Katarzyna Cejnóg 1PIB, Konstancja Pardus1PIB
    oraz Finalistów:
    Aleksander Mackiewicz 1PIB, Edyta Probucka 1PIB, Emilia Wąsek 3IB, Artur Kummer 2A.
    Ogromne gratulacje dla wszystkich wytrwałych Maratończyków.
    Startujemy w przyszłym roku szkolnym, mamy nadzieję, że w jeszcze większym gronie.
  • Najlepsi biolodzy nagrodzeni

10.06 odbyło się rozdanie nagród w XXV jubileuszowym Konkursie im. Małgorzaty Dominiak dla najlepszych uczniów biologów z liceum ogólnokształcących woj. pomorskiego. Nagrodę II otrzymali: Joanna Urbaniak z 3IB oraz Maciej Wiśniewski absolwent z klasy 4b. Gratulacje składamy laureatce i laureatowi oraz opiekunce, pani Katarzynie Radzikowskiej.

• Media jako Czwarta Władza?

W poniedziałek (10.06.) klasa 2 preIB b testowała grę "Czwarta władza" w Domu Sąsiedzkim przy ul. Batorego 18. A wszystko to w ramach lekcji HiTu! Dziś temat "Media jako czwarta władza?" Dziękujemy p. Urszuli Zblewskiej za zorganizowanie ciekawych zajęć.

• Makary Gałka najlepszy w Sopot Katamaran Cup

W dniach 8-9 czerwca uczeń naszej szkoły Makary Gałka z klasy 2 preIBa zajął 1 miejsce w kategorii junior open oraz 2 miejsce w kategorii open w regatach Sopot Katamaran Cup 2024 organizowanych przez sopocki klub Navigo. Przez dwa dni wydarzenia nasz uczeń wraz ze swoim załogantem wywalczyli sobie miejsce na podium pomimo bardzo niestabilnego wiatru od brzegu oraz zacieklej rywalizacji z inną załogą Nacra 15.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.