Logo szkoły

z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Wybory Parlamentu Uczniowskiego Topolówki 38 kadencji

Dyrektor ZSO Nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi w Gdańsku Małgorzata Mroczkowska oraz opiekunowie Parlamentu Uczniowskiego Maria Narożna, Dorota Jamroż-Janowicz

ogłaszają wybory na  pełnienie funkcji Prezydenta Parlamentu Uczniowskiego  III LO 38 kadencji

Wymagania stawiane kandydatom:

• minimum ocena bardzo dobra z zachowania za miniony rok szkolny
  • dotychczasowe doświadczenie w pełnieniu funkcji lidera grupy zadaniowej, przewodniczącego, lub zastępcy klasy, lub innej funkcji kierowniczej
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność efektywnej współpracy i komunikacji społecznej
  • znajomość potrzeb środowiska uczniów
  • umiejętność wypracowywania kompromisów
  • samodyscyplina w pracy

Hasłem przewodnim kampanii wyborczej na prezydenta PU 38 kadencji są:

„75 urodziny Topolówki – powrót do korzeni  szkoły”

Zainteresowani kandydaci są zobowiązani do  pobrania aplikacji ze strony szkoły lub u opiekunów PU w sali 8.

TERMIN ZŁOŻENIA APLIKACJI  do dnia 21 września do godz.12:00

Aplikacja oraz harmonogram wyborów do pobrania na stronie w zakładce DLA UCZNIÓW/PARLAMENT UCZNIOWSKI

Olimpiada Historyczna na start!

Ruszają przygotowania

do Olimpiady Historycznej!!!

Spotkanie organizacyjne w najbliższy poniedziałek,

14 września 2020 r., na długiej przerwie –

godz. 11.30 – w auli!!!

Przed przybyciem zapoznaj się z regulaminem na stronie http://olimpiadahistoryczna.pl/

Wszystkich chętnych zapraszamy!!!

Łukasz Skupny

Podziękowanie

Wyrazy uznania i podziękowania za niezwykle twórczy udział w projekcie muzyczno-dokumentalnym szkoły

„75 urodziny Topolówki – ukłon w stronę korzeni szkoły”  dla  następujących realizatorów i wykonawców:

Pana Łukasza  Kumańskiego za realizację nagrań fortepianu i klarnetu w studiu Custom34

Pani Aleksandrze Raczyńskiej absolwentce Akademii Muzycznej w Gdańsku  za wykonanie piosenki aktorskiej naszej absolwentki.

Pani Agacie Leśniewskiej absolwentce Akademii Muzycznej w Gdańsku za wykonanie hymnu szkoły i absolwentów.

Szczególne podziękowania składamy Panu Wojciechowi Noskowiakowi za  całą produkcję muzyczną w studio Mix/Mastering.

Sponsorami projektu była Rada Rodziców  oraz Towarzystwo  Przyjaciół Topolówki, którym  składamy serdeczne podziękowania.

Uczniowie: Oskar Piędziak, Gabriel Janzem

Autor i koordynator projektu

Maria Narożna

Małgorzata Mroczkowska

Wizyta na Westerplatte

westerplatte.jpg

W piątek, 4 września, podczas wizyty na Westerplatte z p. prof. Tomaszem Szpakowskim, uczniowie klasy 2 Dg w imieniu społeczności "Topolówki" złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.