OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

Dni 19 – 21 września 2022 r. uczniowie wszystkich klas pierwszych naszej szkoły spędzili na obozie integracyjnym, w przepięknie położonej na Kaszubach Szarlocie. Obóz został zorganizowany przez UKS „Topolówka”.

W programie przewidziano różnorodne wspólne aktywności takie jak m.in. gry terenowe, budowanie tratwy i pływanie nią po jeziorze, była także dyskoteka. Sprzyjająca pogoda i ciekawe zajęcia we wspólnym gronie zaowocowały wyśmienitymi humorami i sprzyjały bliższemu poznaniu się uczniów i nauczycieli.

Wesołych momentów było co niemiara, w organizowanie uciech włączyła się też aura, serwując jednej z klas, pływającej na tratwie, solidną ulewę.

Miłą niespodzianką dla młodzieży były ufundowane przez Radę Rodziców topolówkowe koszulki, dla każdej z klas w innym kolorze.

Wszechobecny gwar rozmów, dobre nastroje i uśmiechnięte twarze uczestników, podczas szykowania się do wyjazdu, pozwalają sądzić, że te trzy wrześniowe, wspólnie spędzone dni, przyniosą wiele pozytywnych skutków podczas roku szkolnego.