Uczniowie Topolówki już od 2017 roku organizują konferencję Gdańsk Model United Nations. GDNMUN to symulacja obrad ONZ, podczas których uczestnicy reprezentują poszczególne państwa członkowskie. Przez trzy dni próbują rozwiązać problem, z jakimi boryka się społeczność międzynarodowa. Dyskusje dotyczą sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Całe wydarzenie jest prowadzone w języku angielskim, co pozwala uczniom ćwiczyć swoje lingwistyczne umiejętności. Od lat na gdańską edycję przyjeżdża młodzież z całego świata.

Dzięki GDNMUN uczniowie są w stanie poszerzyć swoją wiedzę oraz punkt widzenia na ważne problemy dzisiejszego świata. Konferencja uczy obrony swoich racji, argumentowania decyzji oraz publicznego wypowiadania się. Jest to również niesamowita rozrywka dla uczestników - gwarantowane jedyne w swoim rodzaju wspomnienia! Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, na pewno nie pożałujesz!

Szósta edycja GDNMUN odbędzie się w dniach: 17-19 listopada 2023. Wszystkich chętnych zapraszamy do aplikowania!