Rusza Dyskusyjny Klub Filmowy „Topolówka i przyjaciele”! Zapraszamy absolwentów, nauczycieli, uczniów
„Topolówki” oraz osoby przyjaźnie im towarzyszące.
Spotykamy się w ostatni czwartek każdego miesiąca o godz. 18:00 w kinie „Kameralne Cafe”, ul. Lektykarska 4. Karnet na 5 filmów:
80,00 zł.
26 stycznia „Poufne lekcje perskiego”, reż. Vadim Perelman. Przed seansem krótkie wprowadzenie. Po filmie dyskusja o nim. Rozmowa wokół motywu: SŁOWO, JĘZYK, POEZJA jako najwyższa forma MOWY.
Artystka, absolwentka Topolówki, Magdalena Pela opowie o idei swego projektu „Dobre słowo/słowo złe” , wystawianego w ECS.
Tytuł następnych filmów ustalamy wspólnie ( „W gorsecie”? „W trójkącie”?). Będą to obrazy najnowsze.
Chętni - proszę zgłaszać się do p. Jolanty Szatkowskiej (kółko filmowe; tablica ogłoszeń obok sali 6, tam znajdziecie kontakt).