W październiku i listopadzie uczniowie klas akademickich SGH – klasy 1A, 2A i 2Ag wzięli udział w trzech webinariach prowadzonych przez wykładowców uczelni.

Pierwsze pt: „Droga do własnej działalności – trzy najwieksze mity przedsiębiorczości” dzięki któremu uczniowie mogli dowiedzieć się co warto robić w biznesie, na co zwrócić uwagę szukajac pomysłu na własne przedsiebiorstwo i jakie najczęstsze błędy popełniają początkujący przedsiebiorcy. Drugie „Jak zdiagnozować swój potencjał i rozwijać własne talenty” pozwoliło uczniom na refleksję na temat własnych możliwości. Uczniowie dowiedzieli się, że najważniejsze jest by dobrze rozpoznać swoje mocne strony, bo praca nad tym w czym jesteśmy najlepsi przynosi maksymalne efekty. Trzecie „Moja marka osobista w przestrzeni wirtualnej” poruszało problematykę możliwości wykorzystania informacji w Internecie, kreowania wizerunku i niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą życie wirtualne.

Wszystkie webinaria były bardzo ciekawe i z pewnością zaowocują w przyszłym, biznesowym życiu naszych uczniów. Dziękujemy p. Agnieszce Kawuli za organizację i czekamy na następne tak wartościowe wydarzenia!