W piątek (5.04.) odbyło się w naszej szkole niecodzienne wydarzenie: uczniowie grupy TOK 3 z klas 4 IB zaprezentowali w klubie swoje TOK Exhibitions (prace zaliczeniowe z TOKu). Wystawa miała formę konferencji plakatowej. Goście podchodzili do plakatów, oglądali je, a autorzy opowiadali, w jaki sposób TOK jest obecny w rzeczywistym świecie. Była to doskonała okazja do zadawania pytań i dyskusji. Frekwencja dopisała! Wystawę swoją obecnością zaszczyciły Pani Dyrektor, Panie Wicedyrektor oraz Pani Koordynator IB, nie zabrakło zainteresowanych nauczycieli. Odwiedzający wystawę uczniowie klas 2 preIB, którzy już w przyszłym roku szkolnym będą tworzyć podobne prace, dzielnie wypełniali karty pracy mające na celu ukierunkowanie rozmów z autorami. Na wystawę przyszli także uczniowie klas 3IB i 4IB, a w czasie przerw również uczniowie innych klas, dla których TOK był zupełną nowością. Całość przebiegała w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej dyskusjom i zdobywaniu wiedzy. Wszystkim serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie. Na słowa szczególnego uznania zasłużyli uczniowie prezentujący swoje prace: Agata, Nina, Chloe, Olivia, Wojciech, Grzegorz, Karol, Adam i Aleksander. Spisaliście się na medal! Organizacją wydarzenia zajęła się p. Hanna Samko, nauczycielka grupy TOK 3. Mamy nadzieję, że prezentacje TOK Exhibitions na stałe wejdą do harmonogramu Topolówki.