Szanowni Państwo,
przed nami pierwsze spotkania z rodzicami w wersji online. W dniach 17-18 listopada będą mogli Państwo spotkać się z nauczycielami i wychowawcami według poniższego harmonogramu. Rozpoczynamy również, przygotowany specjalnie dla Państwa, projekt „Szkoła dla rodziców”. We współpracy z dr Jarosławem Jendzą z UG, przygotowaliśmy cykl wykładów, na które w każdym miesiącu będę Państwa zapraszała.
Harmonogram oraz instrukcje logowania:
wtorek 17.11 w godzinach 17:00 – 20:00 konsultacje z nauczycielami
Bardzo proszę o wysłanie do nauczycieli przez dziennik elektroniczny do piątku 13.11 informacji o chęci spotkania z podaniem adresu mailowego. Nauczyciel ustawi spotkanie i zaprosi na spotkanie po danym mailu, ustalając godzinę. Spotkania będą około 5-10 minutowe. Bardzo proszę o wyrozumiałość, przygotowanie pytań do nauczyciela i przestrzeganie czasu tak, aby jak najwięcej osób mogło się skontaktować. Możliwe jest, że nie każdy będzie mógł się spotkać, dlatego bardzo proszę korzystać również z zapytań mailowych przez dziennik. Pomoże to odpowiedzieć na pytania w późniejszym czasie.
środa 18.11 godz. 17:30 – spotkanie z wychowawcą
wychowawca ustawia spotkanie w aplikacji Teams i wysyła do Państwa link, na który należy wejść
środa 18.11 godz. 18:00 – wykład dr Wojciecha Glaca „Mózg nastolatka”
Opis:
Jakie tajemnice kryje mózg nastolatka? Jakie są różnice pomiędzy budową i funkcjonowaniem mózgu nastolatka i osoby dorosłej? Jak dojrzewa mózg? Co dzieje się w mózgu w okresie dojrzewania płciowego? Co grozi mózgowi nastolatka?

Wykład ok 45 min., potem dyskusja

link do spotkania na zoomie:

Topic: Mózg nastolatka - wykład dr Wojeciecha Glaca
Time: Nov 18, 2020 05:30 PM Warsaw

Passcode: Hipokamp

Bardzo serdecznie wszystkich Państwa zapraszam!
Życzę dużo zdrowia!

Z poważaniem,

Małgorzata Mroczkowska
dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Gdańsku