logo-wymiany-male.png

Od 10 do 15 czerwca gościliśmy w Topolówce uczniów i nauczycieli ze Stadhagen w ramach wymiany polsko-niemieckiej. Młodzież niemiecka miała okazję wspólnie z uczniami naszej szkoły poznać Gdańsk oraz jego okolice. Uczestniczyli w przygotowanej przez Kubę Sztąborowskiego, Pawła Rekowskiego i Milenę Szajdziuk lekcji języka polskiego, brali udział w warsztatach kulinarnych, zwiedzili Sopot, uczestniczyli w spływie kajakowym na Kaszubach oraz rywalizowali podczas gry miejskiej w Gdańsku. Uczniowie Topolówki reprezentowali godnie szkołę, byli wspaniałymi ambasadorami naszego miasta oraz kraju. Dziękujemy rodzinom uczniów za wspaniałe przyjęcie i opiekę nad młodzieżą z Niemiec podczas ich pobytu w Polsce.

Projekt przygotowały i przeprowadziły:

Justyna Milewska, Dorota Gąsiorowska, Joanna Nurska