Podsumowanie Maratonu Pisania Listów

Drodzy Topolówkowicze,

w imieniu Szkolnej Grupy Praw Człowieka Amnesty International chcemy podziękować za Wasze ogromne zaangażowanie w tegoroczny Maraton Pisania Listów. Zebraliśmy 224 listy! Były wśród nich zarówno listy zwykłe, jak i solidarnościowe, w języku angielskim, ale również w językach narodowych tegorocznych bohaterów. Jest to ogromny sukces, który zawdzięczamy Wam, drodzy Topolówkowicze. Wasze zaangażowanie, pomimo tegorocznych przeciwności losu, przerosło nasze oczekiwania.

Chcielibyśmy wspomnieć również o Waszych rodzinach, które wzięły udział w pisaniu, dostarczaniu oraz pakowaniu listów - za co bardzo dziękujemy. Ogromne podziękowania kierujemy również do pracowników szkoły, którzy razem z nami czynnie wsparli akcję.

Już dzisiaj pragniemy zaprosić Was na przyszłoroczny Maraton:) Jesteśmy dumni, że mamy tak zaangażowaną społeczność, która pragnie zmieniać świat.

Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie na spotkania Grupy Szkolna Grupa Praw Człowieka

Zdjęcie uczennicy przy skrzynce na listy.