W piątek (26.04.) pożegnaliśmy kolejny rocznik Topolówkowiczów. W trakcie uroczystości tradycyjnie wybrzmiał ostatni dzwonek, następnie wysłuchaliśmy przemówień Pani Dyrektor Małgorzaty Mroczkowskiej, Koordynatorki IB p. Anny Orłowskiej, ks. Krzysztofa Konkola, przedstawicieli Rady Rodziców, Parlamentu Uczniowskiego i tegorocznych maturzystów. Pani Małgorzata Mroczkowska przyznała Nagrody Dyrektora Szkoły Weronice Płoszaj i Maciejowi Wiśniewskiemu oraz uhonorowała tytułem Primus Inter Parentes p. Agnieszkę Olesińską-Strachacką oraz p. Arkadiusza Zapędowskiego, którzy aktywnie wspierali szkołę w ramach Rady Rodziców. Następnie przyszedł czas na rozdanie świadectw, przemówienia wychowawców oraz przedstawicieli poszczególnych klas. Usłyszeliśmy wiele wspomnień, gratulacji i wyrazów wdzięczności. Nie zabrakło chwil wzruszeń, łez i uścisków. Po rozdaniu świadectw nauczyciele poszczególnych przedmiotów nagrodzili absolwentów, którzy odnieśli szczególne sukcesy w konkursach przedmiotowych. Po części oficjalnej wystąpił Klub Muzyczny z przygotowanym specjalnie na tę okazję repertuarem. Smutno było się rozstawać, więc cała uroczystość trwała prawie trzy godziny. Absolwenci 2023/2024 przeszli do historii Topolówki, ale my jeszcze długo będziemy ich wspominać. A na razie trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na maturze!

Fot. Natalia Pacuszka (kl. 2preIBa), p. Beata Lewandowska, p. Hanna Samko