Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

W drodze do szkoły wszystkich obowiązują zasady społecznego reżimu epidemiologicznego.

W szkole, w przestrzeniach wspólnych w budynku obowiązuje zasłanianie nosa i ust maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekcja rąk po wejściu do budynku. Maseczkę czy przyłbicę można zdjąć po zajęciu miejsca w klasie.

Klasy 3

Rozpoczęcie roku na boisku o godz. 09.00 lub, w razie deszczu, w sali gimnastycznej (wejście bezpośrednie od strony boiska). Uczniowie, po uroczystości oficjalnej, nie wchodzą do szkoły, spotykają się z wychowawcami na powietrzu (w razie deszczu w wyznaczonych salach, z zachowaniem reżimu sanitarnego).

Klasy 1

Rozpoczęcie roku na boisku o godz. 10.00 lub, w razie deszczu, w sali gimnastycznej (wejście bezpośrednie od strony boiska). Po oficjalnej uroczystości uczniowie wchodzą do szkoły z wychowawcami, wyznaczonymi wejściami, idą do wyznaczonych sal.

Klasa 1A – sala 7 – wejście od boiska przy szatni

Klasa 1B – sala 16 – wejście główne

Klasa 1C – sala 19 – wejście od boiska przy klubie

Klasa 1D – sala 28 – wejście główne

Klasa preIB – sala 11 – wejście od boiska przy szatni

Klasy 2 po SP

Rozpoczęcie roku na boisku o godz. 11.00. Uczniowie, po uroczystości oficjalnej, nie wchodzą do szkoły, spotykają się z wychowawcami na powietrzu (w razie deszczu w wyznaczonych salach, z zachowaniem reżimu sanitarnego).

Klasy 2 po Gim

Rozpoczęcie roku na boisku o godz. 12.00. Uczniowie, po uroczystości oficjalnej, nie wchodzą do szkoły, spotykają się z wychowawcami na powietrzu (w razie deszczu w wyznaczonych salach, z zachowaniem reżimu sanitarnego).