Ilustracja pozioma. W centrum gruby, biały napis „30” z białym obramowaniem (cyfra 0 wyżej niż cyfra 3). Na prawo od napisu czerwone serce z białym napisem w środku „wielka orkiestra świątecznej pomocy”. Pod cyfrą 0 kolorowy napis „FINAŁ” (kolory liter kolejno: F - różowy, I - czerwony, N - pomarańczowy, A - ciemny żółty, Ł -  jasny żółty, wszystkie litery wielkie). Nad cyfrą 3 kolorowy napis „2022” (kolory cyfr kolejno: 2 - niebieski, 0 - turkusowy, 2 - zielony, 2 - limonkowy). Na górze ilustracji biały napis, wielkie litery „GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ”.  Trochę niżej, po prawej stronie, biały napis „30.01.2022”. Na dole ilustracji biały napis, wielkie litery „DLA ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW DIAGNOSTYKI I LECZENIA WZROKU U DZIECI”. Przy krawędzi prawej oraz lewej kolorowe wzory: różnej grubości, nieregularne kreski, przechodzące w kropki bliżej środka ilustracji. Kolory wzorów od góry: czerwony, różowy, fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony itd. Tło granatowe z szarymi wzorami.

Proponujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 29 stycznia 2022 roku w godz. 11.00 – 16.00 na terenie C H „Manhattan” w Gdańsku Wrzeszczu.

Chcemy dołączyć do grona wrzeszczańskich szkół (Szkoły Podstawowej nr 45, „Batorówki”, Gdańskiej Szkoły Artystycznej), które od lat aktywnie wspomagają fundację organizując ciekawe stoiska i występy swoich uczniów w pobliskim Centrum Handlowym.

Znając Waszą kreatywność, liczne, różnorodne talenty mamy nadzieję na zaangażowanie w tę imprezę. Mile widziane występy artystyczne, pokazy, pomysły na konkursy, sprzedaż Waszych prac itp. Będzie możliwość rozłożenia i podłączenia instrumentów do zasilania oraz miejsce do tańca :)

Osoby chętne do zaprezentowania swoich talentów prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu IB do p. Małgorzaty Czurak do 21 grudnia 2022 roku.

Wolontariusze, którzy chcą się przyłączyć do zbiórki funduszy na rzecz WOŚP, mogą zgłaszać się do p. Ewy Kulińskiej (ze Szkoły Podstawowej nr 45) na adres mailowy: ewkuli@tlen.pl do 10 listopada 2021 r.

Serdecznie Was wszystkich zapraszamy!