Dysregulacja i chwiejność emocjonalna przysparzają sporo cierpienia i wiążą się między innymi z niską samooceną, impulsywnymi zachowaniami (np. używki, samookaleczenia) negatywnym ocenianiem siebie, problemami w relacjach, wybuchami gniewu czy stale obniżonym nastrojem (depresja). 

Rodzicom nastolatków cierpiących na dysregulację emocjonalną, też jest ciężko: są przeciążeni, nie wiedzą jak wesprzeć dziecko, doświadczają lęku, bezradności, poczucia winy i wstydu. Nierzadko sami mierzą się z kryzysami. 

Program Family Connections pomaga zrozumieć, co wpływa na chwiejność emocjonalną i uczy umiejętności radzenia sobie, aby móc reagować skuteczniej i wspomóc dziecko oraz siebie samego. Spotkania obejmują psychoedukację, ale przede wszystkim są bezpieczną i życzliwą przestrzenią dla grupy, by dzielić się trudnościami i uzyskać wsparcie. 

Całość to 12 SPOTKAŃ trwających po 2 godziny każde

TERMIN: CZWARTKI OD 22.09.2022 (wykluczając 29.09.2022)

GODZINA: 8.30-10.30

SPOTKANIA ON-LINE (TEAMSY)

ZAPISY: https://forms.office.com/r/L7t1QN3iBi 

Warsztaty prowadzą:

Paulina Siekierska: psycholożka, nauczycielka psychologii i angielskiego, coach oraz twórczyni Centrum Terapii i Rozwoju PRZESTRZEŃ. 

Marta Wypych: psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, pracuje z młodzieżą i dorosłymi

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, po zamknięciu rekrutacji poinformujemy o zakwalifikowaniu się na warsztaty. 

Spotkania będą miały formę warsztatową i wymagają aktywnego udziału, dlatego prosimy, aby zapisywały się tylko te osoby, które mogą w pełni uczestniczyć we wszystkich 12 spotkaniach.

Więcej o programie można dowiedzieć się pod linkiem: https://ptdbt.pl/dlarodzin/ 

Program dla rodziców uczniów z Topolówki