Dziś był Dzień Otwarty Topolówki. Dużo się działo: przewodnicy oprowadzali po szkole, na korytarzach zorganizowano stoiska informacyjne, w klubie sprzedawano słodkości, z których dochód przeznaczony był na cele charytatywne, w salach klasy prezentowały swoje profile, pokazując prace plastyczne i ceramiczne, eksperymenty, doświadczenia, wyzwania matematyczne i fizyczne. Była również okazja do zmierzenia sobie pulsu i ciśnienia. W auli można było dowiedzieć się o poszczególnych profilach, a także wysłuchać koncertu Klubu Muzycznego. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie! Dziękujemy wszystkim gościom, kandydatom i ich rodzicom za odwiedziny, a Topolówkowiczom: niezawodnym przedstawicielom Rady Rodziców, uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w organizację tego dnia!

Fot. p. Z. Geryk, p. D. Jamroż-Janowicz, p. H. Samko