Program Mentorship jest jedyną taką w Polsce, bezpłatną inicjatywą zajmującą się wsparciem uczniów szkół średnich w aplikacji na studia zagraniczne.

Mentorzy Programu to absolwenci polskich liceów aktualnie studiujący w różnych krajach na świecie (Anglia, Szkocja, Irlandia, Walia, Portugalia, Hiszpania, Holandia, USA…) i chcący pomóc młodszym rocznikom w procesie aplikacyjnym, przeprowadzki, bądź w odpowiedzi na przeróżne pytania- poprzez pełnienie roli ich „osobistych mentorów”.

Nasze działanie jest motywowane naszym doświadczeniem, ponieważ nam także dane było stanąć przed dość ciężkimi wyborami i samym procesem aplikacyjnym. Poprzez program doświadczamy, jak niesamowite jest studiowanie za granicą oraz chcemy umożliwić następnym osobom takie przeżycie, a zarazem przyczynić się do spełniania ich marzenia. 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zgłosić się do programu?

Dane kontaktowe:

http://mentorship.pl/

Instagram: @programmentorship

https://www.instagram.com/programmentorship/

Facebook:  https://www.facebook.com/programmentorship/

E-mail: programmentorship@gmail.com 

Na naszym YouTube programu można znaleźć filmiki instruktażowe, które systematycznie będą dodawane: https://www.youtube.com/channel/UCWXkgqTdQKr6PRhGmVNij2w 

Jesteś absolwentem studiującym za granicą? Chcesz zostać mentorem?

Od niedawna można aplikować również na stanowisko mentora poprzez formularz online na stronie: http://mentorship.pl/ —> zakładka formularz dla absolwentów, tym samym pierwszorocznych zagranicznych studentów.