Rozpoczęliśmy współpracę z firmą EduCat, o której informacje znajdziesz na stronie https://educat.study/pl/

EduCat to innowacyjna platforma internetowa, na której znajdziesz wszystko, co potrzebne w aplikacji na studia za granicą.

Jeśli chcesz skorzystać z benefitów programu dla szkół (w którym jest nasza szkoła) - z warsztatów, prezentacji, materiałów, które będą przesyłane i rabatu na nasze usługi 1:1, zarejestruj się poprzez wypełnienie formularza tu:

https://schools.educat.study/schools

Dlaczego EduCat?

Wiedza

zgromadziliśmy największą bazę wiedzy dotyczącą krajów, uczelni i skutecznej aplikacji dostępną na naszym blogu i kanale YouTube. Nasi mentorzy studiują na kilkudziesięciu różnych uczelniach w krajach dookoła świata, możesz więc być pewny, że raczej nie zaskoczysz nas swoimi potrzebami.

Wygoda

wszystko, co potrzebne do aplikacji na studia za granicą w jednym miejscu na platformie EduCat.

Doświadczenie

nasz zespół od ponad 6 lat pomaga uczniom dookoła świata w aplikacji na studia za granicą. Pomogliśmy ponad 200 osobom zdobyć wymarzone oferty zarówno z najlepszych uczelni na świecie jak Oxford czy Cambridge, jak i mniej popularnych, a równie ekscytujących destynacji, jak Szanghaj czy Kalifornia. Jeśli chodzi o doświadczenie w aplikowaniu na uczelnie dookoła świata, w 100% możesz na nas liczyć.