logo_szkoly.png

Pięcioro stypendystów z Topolówki! Gratulacje.

W tym roku piątka uczniów z naszej szkoły otrzymała stypendium od polskiego oddziału międzynarodowej organizacji UWC. W ubiegłym roku uczyli się w Topolówce w klasie pierwszej. Tutaj dowiedzieli się o wielu możliwościach wyjazdu za granicę. Ich osiągnięcia i bardzo dobre wyniki zapewniły stypendium, które umożliwi im kontynuację nauki w zagranicznych szkołach średnich. Stypendyści zapewniają, że będą odwiedzać naszą szkołę. My gratulujemy im serdecznie i życzymy sukcesów. Publikujemy ich wspólne zdjęcie z wręczenia nominacji stypendium.

OGŁOSZENIA O OBOZIE INTEGRACYJNYM - PO GIMNAZJUM I PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o obozie integracyjnym dla uczniów Klas Pierwszych naszej szkoły po szkole podstawowej i po gimnazjum.

Udział w obozie integracyjnym jest obowiązkowy.

Obóz integracyjny jest integralną częścią procesu dydaktyczno-wychowawczego III LO w Gdańsku, ujętym w Statucie Szkoły  ( § 4 pkt. 3 )

/Content/pub/446/oboz-int-po-szkole-podstawowej.pdf

/Content/pub/446/oboz-integr-po-gimnazjum-i.pdf

INFORMACJA O UBEZPIECZENIU UCZNIÓW NNW

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Umowa ta może być zawarta wyłącznie z woli rodziców. Dotyczy
to zarówno nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w czasie zajęć edukacyjnych realizowanych na terenie szkoły, jak i w przypadku wycieczek szkolnych i wypoczynku organizowanego w kraju.

Przepisy nie upoważniają dyrektora szkoły, jak również innych organów szkoły (w tym rady rodziców), do podejmowania czynności związanych
z zawieraniem umów ubezpieczenia na rzecz uczniów
.

W związku z powyższym, informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 rodzice samodzielnie podejmują decyzję o ubezpieczeniu dziecka, dokonują wyboru firmy ubezpieczeniowej, opłacają składkę i dochodzą ewentualnych roszczeń; bez udziału ZSO nr 13.

ŚWIADECTWA MATURALNE 2019 - 4.07.19, od 10.00 do 12.00

Zapraszamy naszych Absolwentów po odbiór świadectw dojrzałości w dniu 4 lipca 2019 r. od godz. 10.00 do 12.00.
Wychowawcy będą na Was czekali w salach.
Możliwy jest też odbiór świadectwa przez inną osobę na podstawie pisemnego upoważnienia.
Życzymy najlepszych wyników i sukcesów na następnym etapie Waszej edukacji.

logowanie.png

sierpień 2019