logo_szkoly.png

im. Bohaterów Westerplatte

POMÓŻMY

Uwaga kochani! Zrzutka!
Kacper Falkiewicz z klasy 2A razem z kolegami z Gdańska i Sopotu ruszyli ze wspólną inicjatywą, która ma na celu wsparcie szpitali poprzez dostarczenie im środków ochrony osobistej produkowanych w technologii 3d. Pierwsze sztuki dostarczyli już do szpitala w Gdyni, jednak popyt na tego typu sprzęt jest na tyle duży, że potrzebują dokupić więcej drukarek 3D.
Chłopaki potrzebują naszego wsparcia! Do dzieła Topolówkowicze i przyjaciele!

@ratujemyzyciaw3d

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Drodzy uczniowie!

W tym trudnym czasie może pojawić się w każdym z nas duża różnorodność emocji, z którymi trudno sobie radzić, tym bardziej, że mogą być intensywniejsze niż na co dzień.

W związku z tym, chcemy przypomnieć o możliwości rozmowy on-line z naszymi psychologami szkolnymi: p. Martą Wypych i p. Agnieszką Jaśkiewicz.

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie maila i umówimy się na jakiś termin.

m.wypych@zso13.edu.gdansk.pl

a.jaskiewicz@zso13.edu.gdansk.pl

m.narozna@zso13.gdansk.pl

Życzymy życzliwości dla siebie i zdrowia

Matury próbne w czwartek i piątek są odwołane!

Uwaga trzecioklasiści!
Matury próbne w czwartek i w piątek są odwołane. O dalszych działaniach w tej sprawie poinformujemy niebawem.

Zebranie z rodzicami, 24.03. - odwołane!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, w związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, że zebranie z rodzicami planowane na dzień 24.03. jest odwołane.
Bardzo prosimy o regularne odbieranie wiadomości przez dziennik elektroniczny, gdzie będę Państwo informowani o szczegółach i rozwoju wydarzeń na bieżąco.

logowanie.png

kwiecień 2020