Uczniowie Topolówki biorą udział w ogólnopolskich etapach konkursów i olimpiad przedmiotowych.

To już wiemy:

Olimpiada Biologiczna:

finalista Maciej Wiśniewski (kl. 4B, nauczycielka: p. Katarzyna Radzikowska)

Olimpiada Geograficzna:

finalistka Maria Schull (kl. 3D, nauczycielka: p. Agnieszka Kawula)

finalista Błażej Kroll (kl. 2 preIBa, nauczycielka: p. Ewa Jaworska)

Olimpiada Matematyczna:

finalista Karol Szczygieł (kl. 2 A, opiekunowie, p. Adam Dzedzej, p. Ewelina Szajdziuk, p. Małgorzata Klimek)

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

finalistka Melania Ostrowska (kl. 4B, nauczycielka: p. Barbara Garus)

Ogólnopolski Konkurs Neurobiologiczny "Brain Bee"

1. miejsce Joanna Urbaniak (kl. 3IB b, nauczycielka: p. Katarzyna Radzikowska)

Konkurs krasomówczy w języku angielskim "International Public Speaking Competition"

1. miejsce Marcin Skiba (kl. 3A, nauczycielka: p. Ewa Gobis) - awans do finału międzynarodowego w Londynie 13-17 maja

II Ogólnopolskie Mistrzostwa IT 2023 w Poznaniu:

2. miejsce Timothy Melentyev (kl. 4IB b, nauczyciel: p. Bartosz Budniak), Wiktor Radziej (kl. 2preIB b, nauczyciel: p. Bartosz Budniak)

Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny Bóbr:

wyróżnienie Karol Szczygieł (kl. 2A, nauczyciel: p. Bartosz Budniak)

Ogólnopolski Konkurs Poezji i Prozy Francuskiej:

1 miejsce Lucyna Niewiarowska (kl. 3C, nauczycielka: p. Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz)

2 miejsce Lena Grochowska (kl. 2C, nauczycielka: p. Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz)

3 miejsce Maksym Volkoch (kl. 1preIB b, nauczycielka: p. Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz)

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Francuskiej:

wyróżnienie Maja Czerwińska (kl. 3C, nauczycielka: p. Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Matematyczny Kalendarz Adwentowy" organizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu:

laureatka Konstancja Pardus (kl. 1 preIB a, nauczycielki: p. Ewelina Szajdziuk, p. Anna Wawrzyniecka)

Czekamy na następujące finały i wyniki:

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

Anita Dąbrowska (kl. 3B, nauczycielka: p. Małgorzata Gradolewska)

Olimpiada Języka Angielskiego:

Weronika Płoszaj (kl. 4IB b, nauczycielka: p. Valeriia Fedorova-Chechulina)

Olimpiada Języka Hiszpańskiego:

Martyna Bąk (kl. 3B, nauczycielka: p. Katarzyna Chylińska-Rogala)

Do finału ogólnopolskiego drużynowego konkursu informatycznego Motorola Science Cup:

• AC Pajace (Wiktor Walczuk, Mateusz Płończak, Jan Kondracki, Marek Gawron, Mikołaj Dumański - 3IB) - Gry wektorowe
  • Adept Unit of Tech Innovators for Software Mastery (Mikołaj Wadowski, Piotr Zdanowicz, Franciszek Kędzierski, Marcin Skiba - 3a, Stanisław Rocławski - 3IB) - Lensr
  • Placeholder Team Name (Karol Szczygieł, Łukasz Sala, Tobiasz Małyszek, Artur Kummer, Krzysztof Knap - 2a) - Optyka

Warto zaznaczyć, że w finale w Krakowie weźmie udział tylko 10 drużyn - w tym aż 3 nasze:) Kibicujcie nam w czerwcu!

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycielek i nauczyciela, którzy wspierają uczniów w przygotowaniach.