Waldemar Kaliszan z klasy II ag awansował do finału Olimpiady Przedsiębiorczości. Ogromne gratulacje!.
Zawody II stopnia składały się z 2 części. Do części I, pisemnej dostało się 20 uczniów z naszej szkoły, było to duże wyzwanie logistycznie, ponieważ w czasie równoległym na terenie szkoły 20 osób wypełniało test online.
Do części II, dostało się 6 osób: Julia Nowak, Michał Drabina, Miłosz Gachewicz, Maks Wąsowicz, Adam Janukowicz i Waldek Kaliszan, w tej części 50 finalistów z okręgu (4 województw) podzielono na zespoły 5 osobowe, a zadaniem było rozwiązanie i przedstawienie Case Study. Po zsumowaniu punktów z obu podejść, opublikowana została lista finalistów. Ogólnopolski finał odbędzie się 1 kwietnia, trzymajcie kciuki za Waldka.
Dziękujemy Dyrekcji szkoły, a w szczególności Pani Renacie Kudan za pomoc w organizacji zawodów na terenie szkoły.