Choć rozpoczęły się już wakacje, Topoteatru nie mogło zabraknąć w niedzielę 25 czerwca w Miniaturze na pierwszym przeglądzie Szkolnych Scen. Impreza zorganizowana przez miasto Gdańsk w ramach Edukacji do Kultury przyciągnęła grupy teatralne z gdańskich liceów. Nasz zespół wystawił Guzikomanię w reż. Natalii Włodarczyk 3ib a oraz Małe kobietki w reż. Barbary Białasiewicz 3ib a, które można było zobaczyć w czerwcu w auli szkolnej. Również na deskach Miniatury nasi uczniowie nie dali się zbić z tropu, wręcz przeciwnie: świetnie czuli się w prawdziwym teatrze z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. Grali swobodnie i naturalnie. Podziwiani i oklaskiwani przez przyjaciół, rodziny i opiekunkę koła panią prof. Kossakowską dali wszystkim wiele wspaniałych przeżyć i powodów do dumy.