INTERNATIONAL PUBLIC SPEAKING COMPETITION 2019- Nature is a common language
Pierwszego marca uczniowie Topolówki wzięli udział w eliminacjach do konkursu Public Speaking Competition odbywających się na wydziale neofilologii na Uniwersytecie Gdańskim. Naszą szkołę reprezentowali: Julian Zdunek, Zofia Arabska, Dominik Gorczyński, Dominik Sponaski oraz Aleksandra Bilicka, pod opieką Pani Anny Orłowskiej. Eliminacje okazały się dla naszej szkoły wielkim sukcesem, ponieważ do finału krajowego, na sześć dostępnych miejsc, zakwalifikowała się aż czwórka naszych uczniów, Julian, Zofia, Dominik Sponaski i Dominik Gorczyński.
Po zaciętej rywalizacji podczas przeprowadzonego 9 marca 2019 roku w Bydgoszczy finału ogólnopolskiego Dominik Sponaski zdobył wyróżnienie. Inni uczestnicy także zaprezentowali bardzo ciekawe przemówienia w języku angielskim. Gratulujemy!
ao3.jpgao.jpgao1.jpg