Z ogromną przyjemnością informujemy, że Marcin Skiba i Janek Kolczyk z 3a zostali finalistami międzynarodowego konkursu krasomówczego w języku angielskim "International Public Speaking Competition". Eliminacje regionalne odbyły się 15 marca na Uniwersytecie Gdańskim i brało w nich udział 34 uczestników z całego województwa. Poza Jankiem i Marcinem, 3 osoby z naszej szkoły wystąpiły treningowo, nie mając ukończonych 16 lat (wymóg konkursu). Były to: Łucja Duchcik, Matylda Krawczykowska i Margarita Shemiakova z 1preIBA. Wszyscy spisali się na medal, wprawiając w zachwyt jurorów i publiczność. Finał ogólnopolski konkursu odbędzie się w sobotę 23 marca w auli naszej szkoły. Zwycięzca będzie reprezentować Polskę podczas finału międzynarodowego w Londynie 17 maja. Gratulujemy naszym finalistom i p. prof. E. Gobis, która przygotowała mówców do konkursu. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!