13 marca w naszej szkole odbył się etap regionalny międzynarodowego konkursu krasomówczego w języku angielskim International Public Speaking Competition. W tym roku tematem przewodnim turnieju mówców była sentencja "The best route to change engages all the voices’" W zmaganiach konkursowych brało udział aż dziewięcioro uczniów naszej szkoły - Paweł Siemiński z 1b, Julia Smuczynska z 2cg, Martyna Frankowska, Renata Pełka, Anna Andruszkiewicz z 2preib, oraz uczniowie 2ib: Maria Bendykowska, Weronika Targońska, Liwia Blandzi, Marta Sputo. Poziom konkursu był bardzo wysoki, zarówno pod względem językowym, jak i merytorycznym. Decyzją jury Julia Smuczynska będzie reprezentować nasz region w finałach ogólnopolskich, zaś Weronika Targońska otrzymała wyróżnienie - serdeczne gratulacje dla Was, dziewczyny, oraz oczywiście pozostałych mówców z Topolówki! Szczególne podziękowania składamy p. Annie Orłowskiej za nieocenioną pomoc w przygotowaniu do konkursu.

Zdjęcie Julii Smuczynskiej w trakcje przemówienia konkursowego w aulii szkoły.

Zdjęcie Weroniki Targońskiej w trakcje przemówienia konkursowego w aulii szkoły.