Serdecznie zapraszamy rodziców na warsztaty FAMILY CONNECTIONS ™ - BEZPŁATNY TRENING DLA RODZIN I BLISKICH, OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH DYSREGULACJI I CHWIEJNOŚCI EMOCJONALNEJ.
Dysregulacja i chwiejność emocjonalna przysparzają sporo cierpienia i wiążą się między innymi z niską samooceną, impulsywnymi zachowaniami (np. używki, samookaleczenia) negatywnym ocenianiem siebie, problemami w relacjach, wybuchami gniewu czy stale obniżonym nastrojem (depresja). Rodzicom nastolatków cierpiących na dysregulację emocjonalną też jest ciężko: są przeciążeni, nie wiedzą jak wesprzeć dziecko, doświadczają lęku, bezradności, poczucia winy i wstydu. Nierzadko sami mierzą się z kryzysami. Program Family Connections pomaga zrozumieć, co wpływa na chwiejność emocjonalną i uczy umiejętności radzenia sobie, aby móc reagować skuteczniej i wspomóc dziecko oraz siebie samego. Spotkania obejmują psychoedukację, ale przede wszystkim są bezpieczną i życzliwą przestrzenią dla grupy, by dzielić się trudnościami i uzyskać wsparcie.
Całość to 12 SPOTKAŃ trwających po 2 godziny każde
TERMIN: WTORKI OD 17.10.2023 DO 09.01.2023 (z wyłączeniem 26.12.2023)
GODZINA: 09:30-11:30
SPOTKANIA ON-LINE (TEAMSY)
Warsztaty prowadzą:
Aleksandra Koczara: psycholożka, prowadząca treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży, liderka Family Connections.
Marta Wypych: psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, pracuje z młodzieżą i dorosłymi, liderka Family Connections.
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, po zamknięciu rekrutacji poinformujemy o zakwalifikowaniu się na warsztaty. Spotkania będą miały formę warsztatową i wymagają aktywnego udziału, dlatego prosimy, aby zapisywały się tylko te osoby, które mogą w pełni uczestniczyć we wszystkich 12 spotkaniach. Więcej o programie można dowiedzieć się pod linkiem: https://ptdbt.pl/dlarodzin/
Program dla rodziców uczniów z Topolówki
Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia terminu/odwołania warsztatów, jeśli nie uzbiera się minimalna liczba osób.