Jak co roku na początku września pierwsze klasy naszego LO wraz z wychowawcami pojechały na trzydniowy obóz integracyjny. Od kilku lat obózy odbywają się w ośrodku wypoczynkowym w Jantarze, a od kilkunastu lat (czyli od samego początku) dowodzi nimi prof. Tomasz Szpakowski. Młodzież pod opieką wychowawców i animatorów z biura turystycznego Paul Academy spędziła ten czas w miłej atmosferze, uczestnicząc w różnych zajęciach integracyjnych i grupach tematycznych (tańce, parkur, bębny, rycerze, park linowy, etc.), przygotowując się także do zaprezentowania swoich klas przed całym obozem. Wizyta p. dyrektor Bożeny Ordak, gry terenowe, spacery nad morze i ognisko wypełniły uczestnikom obozu resztę wolnego czasu. Integracja czyli poznanie siebie nawzajem oraz swoich wychowawców było najważneijsżą zdobyczą tych trzech dni spedzonych w Jantarze. Z pewnością zaprocentuje to w ciagu tego roku i kolejnych lat spędzonych przez uczniów w "Topolówce".