19 kwietnia na całym świecie odbyły się zawody matematyczne "Nabój", podczas których drużyny starały się rozwiązać jak najwięcej zadań w określonym czasie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
"Juniorzy" w składzie: Dominika Antkowiak (klasa 2d), Marcel Dumański (klasa 2pIBa), Jędrzej Kondracki (klasa 2pIBa), Stanisław Ludwichowski (klasa 2d) oraz Zofia Seredyńska (klasa 2pIBa)
"Seniorzy" w składzie: Mateusz Manturewicz (klasa 4IBa), Stanisław Pokora (klasa 4d), Krzysztof Sokołowski (klasa 2pIBb), Karol Szczygieł (klasa 2a) oraz Dylan Wyrzykowski (klasa 3IBa)
Obie drużyny spisały się na medal i okazały się najlepsze w naszym mieście. Po podsumowaniu wyników w Polsce Północnej Seniorzy zajęli II miejsce, a Juniorzy - III miejsce.
Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatorów:
Ogromne gratulacje dla zawodników grających w podstawowym składzie oraz kibicujących im zawodników rezerwowych. Serdeczne podziękowania należą się także opiekunom naszych uczniów: p. Adamowi Dzedzej, p. Małgorzacie Klimek, p. Urszuli Goławskiej oraz p. Ewelinie Szajdziuk.