- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

• Uwaga kandydaci zakwalifikowani do klas 1!

Uzupełnienie dokumentów uczniów zakwalifikowanych do klasy I:

Do 19 sierpnia prosimy o przesłanie na adres

sekretariat@zso13.edu.gdansk.pl

zdjęcia do legitymacji (w załączniku, tytuł pliku: imię, nazwisko, klasa, do której kandydat się dostał, np. Jan Kowalski 1a) W tytule maila proszę podać imię, nazwisko i klasę.

WAŻNE! Format zdjęcia: z rozszerzeniem jpeg lub jpg, nie większe niż 5 MB, min. rozdzielczość – 300 dpi.

Do 19 sierpnia prosimy o wypełnienie kwestionariusza wyboru języków i przedmiotów dla przyjętych do III LO: https://zso13.edu.gdansk.pl/pl zakładka: rekrutacja

Do 15 września prosimy dostarczyć do szkoły:

1. oryginał lub kopię aktu urodzenia
    2. kartę zdrowia (ze szkoły podstawowej)

We wrześniu odbędzie się obowiązkowy obóz integracyjny.

We wrześniu odbędzie się kiermasz podręczników używanych.

• Rekrutacja

Szanowni kandydaci, szanowni rodzice!

Nie udzielamy informacji telefonicznie o tym, czy kandydaci są zakwalifikowani do szkoły.

Wyniki kwalifikacji będą widoczne na Waszych kontach (nabor-pomorze) 21.07. o godz. 14.00.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych została opublikowana tu: https://zso13.edu.gdansk.pl/Content/pub/446/lista-kandydatow-zakwalifikowanych-i-niezakwalifikowanych-publ_.pdf

Listy kandydatów zakwalifikowanych  do poszczególnych klas są wywieszone w holu szkoły

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych można odbierać w dniach 22-28 lipca w godz. 9.00-15.00

Kandydaci zakwalifikowani do III LO dostarczają do szkoły oryginały świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty w dniach 22-28 lipca 2022 w godz. 9.00-15.00.

• Odbiór Świadectw Dojrzałości

Szanowni Absolwenci! Świadectwa Dojrzałości będziecie mogli odbierać 05.07., od godziny 10.00, w salach:
    klasa Ag - sala 37
    klasa Bg - sala 25