- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

• 04. - 06.09.2024 - obóz integracyjny dla klas pierwszych

Nasze nowe grono Topolówkowe - pierwszoklasistki i pierwszoklasistów tradycyjnie zapraszamy na obóz integracyjny 👇

• Rozdanie świadectw maturalnych

W dniu 09. lipca, w godzinach od 10.00 do 12.00 zapraszamy absolwentki i absolwentów po odbiór świadectw maturalnych. Wychowawczynie będą czekały na Was w salach:
    4A - sala nr 5
    4B - sala nr 7
    4C - sala nr 17
    4D - sala nr 22

Przypominamy, że świadectwo należy odebrać osobiście, a jeśli to nie jest możliwe, osoba, która w imieniu absolwentki/absolwenta będzie odbierała świadectwo musi mieć upoważnienie.

• Zakończenie sezonu w Klubie Żeglarskim Topolówki

Koniec roku szkolnego przypłynął i do Klubu Żeglarskiego Topolówki. Po zajęciach teoretycznych, odbywających się sobotnimi przedpołudniami w czytelni III LO, po rejsach po Zatoce Gdańskiej na pokładzie Enzo Molinari, przyszedł czas na egzaminy na patent żeglarza – które to zostały zdane! Szczególnie serdeczne podziękowania dla Sailing Factory, i osobiście dla Pana Andrzeja Mroza, za czuły i fachowy patronat nad Klubem, bez którego nie mógłby on działać. Opiekunem (i kursantem) Klubu jest p. Łukasz Skupny, a pływali Lila, Konstancja, Makary i Sebastian. Ahoj!

• Niezbędnik wolontariusza

Niezbędnik wolontariusza, czyli warsztaty zorganizowane przez p. Paulinę (Truszkowską) Adamczyk z FundcjI RC dla klas 1preIB odbyły się w naszej szkole 20.06.2024 r. W spotkaniu uczestniczyła również p. Barbara, która prowadzi od 3 lat wolontariat oraz p. Kacper ze Stowarzyszenia Morena (koordynator projektów dedykowanych wolontariuszom). Dziękujemy za inspiracje i praktyczne informacje, które wykorzystamy do realizacji CASu w klasie 2!
    Spotkanie zorganizowała p. Urszula Zblewska.
    💡🗨ℹ💬

logowanie.png