- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Wyróżnienie Wiktorii Pietrzyk w ogólnopolskim finale International Public Speaking Competition

  Z ogromną radością informujemy, że Wiktoria Pietrzyk z kl 2preIB otrzymała wyróżnienie w finale ogólnopolskim International Public Speaking Competition! Finał odbył się 25 marca w Bydgoszczy i brali w nim udział także Ayaulym Toleutayeva z 3IB i Marcin Skiba z 2a, którzy również spisali się na medal. Finały bydgoskie to już tradycja w naszej szkole. Tym razem atrakcją pierwszego dnia finału była integracja uczestników w gościnnych progach Politechniki Bydgoskiej, połączona ze zwiedzaniem naszego ulubionego Muzeum Mydła i Historii Brudu. Tradycyjnie finalistów przygotowały Panie Prof. E. Gobis i Anna Orłowska. Gratulujemy!

 • Awans do półfinału Pomorskich Meczy Matematycznych

  Awans drużyny z Topolówki do półfinału w PMM!

  W dniu 6 marca br. w naszej szkole odbył się ostatni mecz matematyczny fazy grupowej rozgrywany w ramach Pomorskich Meczy Matematycznych pomiędzy drużyną naszego liceum oraz drużyną z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Pawła II w Gdyni. Nasz zespół po zaciętej walce pokonał rywali 39 : 35.
  Zaledwie cztery drużyny z województwa, w tym nasza "Topodrużyna", awansowały do fazy pucharowej rozgrywek.
  Trzymajcie za nas kciuki podczas meczu półfinałowego 🙂
  Opiekunowie PMM

  Ewelina Szajdziuk, Wanda Gronberska

 • Międzynarodowy Dzień Frankofonii 2023

  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ FRANKOFONII 2023

  JOURNÉE INTERNATIONALE DE LA FRANKOFONII 2023

  Zapraszamy na uroczystość do auli w poniedziałek 20 marca 2023.

  Początek: godz. 11. 30

  W programie występy między innymi uczestniczek Festiwalu Kultury Francuskiej w Nidzicy 2023 oraz pokaz mody w wykonaniu nauczycieli i uczniów.

  Serdecznie zapraszamy!!!

  Soyez les bienvenus !!!

 • Topolówkowicze w ogólnopolskim finale Public Speaking Competition

  Z wielką radością i dumą informujemy, że z sześciu osób, które w piątek 17 marca brały udział w finale wojewódzkim konkursu International Public Speaking Competition, trzy zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego w Bydgoszczy, a dwie otrzymały wyróżnienia. Finaliści ogólnopolscy to: Ayaulym Toleutayeva z kl. 3IB, Wiktoria Pietrzyk z kl. 2preIB i Marcin Skiba z kl. 2a. Wyróżnienia powędrowały do Sary Jabłońskiej z 2preIB i Jana Zachariasiewicza z 3IB. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, jak również Paniom Prof. Ewie Gobis i Annie Orłowskiej, które przygotowały naszych mówców do konkursu. Trzymamy kciuki za finalistów, którzy za tydzień będą walczyć o laury w Bydgoszczy.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

marzec 2023
powrót do góry