- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte)

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13
III Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Bohaterów Westerplatte

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Mamy wicemistrza Polski w Public Speaking!

  Z ogromną radością i dumą zawiadamiamy, że Marcin Skiba z kl. 3a zajął 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w języku angielskim: "Public Speaking Contest". Finał ogólnopolski odbył się 22 września we Wrocławiu. Marcin reprezentował województwo pomorskie wraz z Sarą Jabłońską z kl. 3IB, obydwoje spisali się na medal. Gratulujemy zwycięzcom oraz p. prof. E. Gobis, która przygotowała mówców do konkursu. Jednocześnie zapraszamy chętnych do uczestnictwa w zajęciach Public Speaking Club, które rozpoczną się w październiku. Wszelkich informacji udzieli Wam p. Gobis.

 • Gdańskie Lekcje Obywatelskie w Topolówce

  W czwartek (21.09.2023 r.) w ramach Gdańskich Lekcji Obywatelskich gościliśmy w Topolówce Panią Prezydent Aleksandrę Dulkiewicz. Serdecznie dziękujemy za wizytę i rozmowę. To było bardzo wartościowe spotkanie.

 • Natalia Bortkun na Innovation Camp by STARTER

  Wielkie gratulacje dla Natalii Bortkun – uczestniczki drugiej edycji obozu przedsiębiorczego Innovation Camp by STARTER.
  Obóz zorganizował Inkubator Starter Starter Edukacja we współpracy z Miasto Gdańsk, partnerami biznesowymi (InvestGDA, Polsat Plus Arena Gdańsk, Samorządu Województwa Pomorskiego, Mostostal Pomorze SA, Dynatrace, IKEA i 100cznia) oraz ekspertami działającymi w biznesie lub z biznesem.
  Tu możecie zobaczyć zdjęcia z gali finałowej: Gala finałowa oraz na stronie obozu: https://camp.inkubatorstarter.pl w zakładce: GALERIA.
 • Zajęcia biologii w IB

  Grupa Biology HL podczas badań ekologicznych z wykorzystaniem kwadratu pomiarowego do badania populacji roslinnej czyli tzw. Quadrat sampling

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

wrzesień 2023
powrót do góry