Informacja o projekcie: https://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx

                                         https://www.cen.gda.pl/edukacja/zdolni-z-pomorza,a,91

Informacja o tym, jak zostać uczestnikiem projektu:
                   https://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx 
                   http://ppp4.edu.gdansk.pl/pl

Dokumenty do pobrania dla nowego członka projektu: 
                   http://ppp4.edu.gdansk.pl/pl

Informacja o Lokalnych Centrach Nauczania Kreatywnego w Gdańsku:

                 LCNK 1 z siedzibą w „Topolówce”, opiekun pedagogiczno – metodyczny- Jolanta Sojka,
                                                                                             kontakt:  zdolnilcnk1gdansk@gmail.com

                                                                                              ul. Topolowa 7, 80-255 Gdańsk

                                                                                              604 73 07 08

                 LCNK 2 z siedzibą w VIII LO, opiekun pedagogiczno – metodyczny- Elżbieta Żurawik,
                                                                                               kontakt:  jzurawik@wp.pl

                                                                                               ul. Kartuska 128, 80-136 Gdańsk

                                                                                               606 46 77 53

Koordynator projektu w Gdańsku: dyr Joanna Brzoskowska:

                   https://ppp4.edu.gdansk.pl                   
                   sekretariat@ppp4.edu.gdansk.pl 

Informacja o wszystkich LCNK:
                  
https://zdolnizpomorza.pomorskie.eu/index.aspx

Zmiana LCNK – informacje i dokumenty:
                   http://ppp4.edu.gdansk.pl/pl

NAUCZYCIELE* w LCNK 1w roku szkolnym 2019/20:

(*SP = poziom szkoły podstawowej, PG = poziom po szkole podstawowej i gimnazjum)

1. Cybula Halina chemia - SP+PG

2. Drzeżdżon Jarosław - informatyka SP+PG

3. Gawrylczyk Zbigniew - matematyka PG

4. Goździkowska Monika - matematyka SP

5. Radawiec Marcin - fizyka SP

6. Seń Wioleta - biologia SP

7. Skupny Łukasz - kompetencje społeczne SP+PG

8. Tulin Cezary kompetencje - społeczne SP

9. Walczyk Mikołaj kompetencje społeczne - SP+PG

10. Żmudziński Kamil fizyka - SP+PG