Z przyjemnością informujemy, że uczennice z klasy 3b Zofia Kozłowska i Natalia Łopacinska zakwalifikowały się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Nasi uczniowie odnieśli również sukcesy w zakresie wiedzy historycznej. Czwórka naszych uczniów - Julia Pstrąg i Dominik Radowski z klasy II c

oraz Filip Frymark i Nela Więcław z I c przeszli część pisemną etapu okręgowego 45. Olimpiady Historycznej. Należą do 54 uczniów z województwa pomorskiego, którzy w

najbliższy piątek o 9.00 podejdą do części ustnej. Stawką w tej grzejest finał ogólnopolski.

Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy naszym nauczycielom p.Katarzynie Radzikowskiej , p. Łukaszowi Skupnemy oraz p.Cezaremu Tulinowi za wspieranie uczniów w drodze do realizacji ich naukowych celów.

Życzymy dalszych sukcesów.