Sukces koszykarek "Topolówki" !

Kobieca Reprezentacja Szkoły zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt. Rozgrywki, w ramach Licealiady trwały od listopada. Ich zwieńczeniem był poniedziałkowy finał (11 marca), który rozegrany został w Państwowych Szkołach Budownictwa a zwycięzcą została Szkoła Gortata.

Naszą szkołę podczas rozgrywek reprezentowała drużyna w składzie:

Marysia Mówińska, Marta Czerlonko, Marysia Kosecka, Zosia Arabska, Agata Malicka, Patrycja Waleszczak, Maja Wawrzonowska, Marysia Pawlak, Zuzia Fitowska, Ola Grabowska, Laura Walewska, Karolina Tęcza Weronika Wieliczko, Natalia Wańkowicz.

Serdecznie gratulujemy naszym koszykarkom oraz dziękujemy p. Dorocie Jamroż-Janowicz za przygotowanie drużyny do rozgrywek.