Podobnie jak w zeszłym roku uczniowie klasy II IB postanowili zorganizować akcję mikołajkową na terenie Szpitala im. Mikołaja Kopernika. 6 grudnia, w czwartkowe popołudnie udali się na Nowe Ogrody, aby obdarować poduszkami pięćdziesięcioro pacjentów dwóch klinik - pediatrii oraz ortopedii. Uczniowie zaprosili dzieci i ich rodziców do wspólnego kolędowania przy akompaniamencie gitar, a także udziału w zabawach i konkursach. Akcję wspomógł Gdański Fundusz Młodzieżowy- bardzo dziękujemy! Słowa uznania należą się także uczniom i pracownikom szpitala zaangażowanym w przeprowadzenie akcji, Topolówka zaś jako szkoła otrzymała specjalne podziękowania od Szpitala Copernicus. Liczymy na kontynuację tej miłej tradycji w przyszłych latach.

Ho,ho,ho....

copernicus-2.jpgcopernicus-2.jpg