W środę, 27 lutego, odbyły się  szkolne eliminacje do XII Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej „MORE THAN WORDS” oraz do XI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim. Spośród uzdolnionych wykonawców wybrano troję śpiewaków: Natalię Wośko, Adama Janukowicza oraz Marcelinę Turbiarz. Trójka ta zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu piosenki.

Jeśli chodzi o poezję, to spośród wielu uzdolnionych recytatorek, wybrano Julię Smoczynską i Dominikę Dworak do reprezentowania szkoły zarówno w części poetyckiej festiwalu „MORE THAN WORDS” oraz w XI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział oraz gratulujemy zwycięzcom!

more-than-words.jpg

Na zdjęciu – Marcelina Turbiarz z klasy 3GA.