19 marca odbył się w naszej szkole dzień SGH. Organizatorami przedsięwzięcia byli fantastycznie utalentowani uczniowie klasy II A pod wodzą nieocenionej pani profesor Ewy Jaworskiej. Klasa IIA pokazała wachlarz umiejętności: planowania strategii, kontroli procesów czy zarządzania zasobami ludzkimi. Uczestnikami wydarzenia były klasy: IIB, IIC i IA, przy czym IA bacznie obserwowała starszych kolegów, bo to na nich w przyszłym roku spadnie zaszczyt organizowania wydarzenia.

Ceremonia otwarcia została uświetniona przez przemówienie pani dyrektor Cierniak, następnie uczestnicy wzięli udział w serii krótkich wykładów i prezentacji o SGH, przeplatanych serią zaskakujących, wymagających i porywających zadań konkursowych. Po zaciekłych bojach miejsce pierwsze zajęła klasa IA (grupa 1), tuż za nimi uplasowała się klasa IIB (grupa 1), a stawkę na podium zamknęła grupa 2 z klasy IA.

Poprzeczka postawiona została przez organizatorów bardzo wysoko. Przed tegoroczną klasą IA twardy orzech do zgryzienia, ale mocno wierzymy, że niesieni na skrzydłach zwycięstwa, dadzą radę.

sgh1.jpgsgh10.jpgsgh11.jpgsgh12.jpgsgh13.jpgsgh2.jpgsgh4.jpgsgh5.jpgsgh6.jpgsgh7.jpgsgh8.jpgsgh9.jpg